Zaměstnání

Operátor/ka ve výrobě - brigádník

21.05.2021

Spojené kartáčovny a.s.

Přijmeme zaměstnance na pozici:

OPERÁTOR/KA VE VÝROBĚ – brigádník

 • 8 hod směny – 7,5 hod práce + 30 min přestávka

           (ranní 6:00 - 14:00 / odpolední 14:00 – 22:00)

 • případně po domluvě zkrácený úvazek

 

Počet směn v měsíci podle Vašich možností a našich požadavků

Pozice je vhodná pro rodiče na RD, studenty, důchodce

 

Náplň práce:

 • kompletace a balení výrobků
 • kontrola kvality výrobků
 • úkolová mzda se stanovenou normou práce

Požadujeme:

 • VĚK minimálně 18 let
 •  manuální zručnost
 •  spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
 •  zkušenost z výrobního podniku výhodou

Nabízíme:

 • zázemí stabilní české společnosti
 • seriózní jednání se zaměstnanci
 • práci v přátelském kolektivu
 • příspěvek na stravování v závodní jídelně

 

V případě zájmu se registrujte na www.spokar.com – Společnost – Zaměstnání nebo zašlete e-mail na personal@spokar.com. Případné dotazy na tel.  565 302 267, 723 107 292.

Odpovědět na nabídku

Pokud Vám žádná z nabízených pozic nevyhovuje, ale přesto byste rádi pracovali v naší společnosti, tak se, prosím, zaregistrujte.

Registrace uchazeče o práci

Osobní údaje

Osobní údaje – dobrovolné

Osobní údaje - pro posouzení možnosti zaměstnání

Vzdělání

Jazyky / PC gramotnost

Chci pracovat jako

Současný stav

Řidičský průkaz

Další kvalifikace

Dosavadní pracovní zkušenosti

Další informace o žadateli

Prohlašuji tímto, že všechny výše uvedené informace jsou pravdivé a souhlasím s tím, aby veškeré zde uvedené údaje byly k dispozici společností Spojené kartáčovny a.s. V databázi budu jako uchazeč o zaměstnání veden/na po dobu 12 měsíců.

Společnost Spojené kartáčovny a.s. zpracovává osobní údaje uchazečů o zaměstnání v souladu s GDPR (Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679) a ZOOÚ (Zákon o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.) za účelem získání nových zaměstnanců.

Část údajů slouží k základní identifikaci osoby (jméno, příjmení, e-mail, případně telefon), ostatní vyplňované údaje slouží k vyhodnocení možnosti zaměstnání ve Spojených kartáčovnách a.s. (vzdělání, pracovní pozice, směnný režim, kvalifikace/oprávnění, pracovní zkušenosti…). Údaje uvedené v přiložených životopisech uvádí uchazeči o zaměstnání dobrovolně, aniž bychom je výslovně požadovali.

Osobní údaje jsou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti Spojené kartáčovny a.s., a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Odesláním registračního formuláře vyjadřuje uchazeč o zaměstnání svůj souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem získání zaměstnání ve společnosti Spojené kartáčovny a.s. a zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v naší společnosti.

V databázi bude uchazeč veden po dobu 1 rok, zároveň má právo kdykoliv tento souhlas odvolat a být z databáze vymazán. Uchazeč o zaměstnání má jako subjekt zpracování osobních dat také následující práva: na přístup k osobním údajům (Může požádat Spojené kartáčovny a.s. o podání informace, jak je s jeho osobním údaji nakládáno, v případě nesrovnalostí požádat o vysvětlení nebo odstranění vzniklého stavu.), na doplnění a opravu údajů, výmaz údajů. Nevyhoví-li společnost žádosti uchazeče má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.